Kursy walut NBP: 1 EUR: 3,9635; 1 USD: 3,0895; 1 CHF: 3,0450
Strefa dla prenumeratorów.   zaloguj się | pomoc
Tu jesteś: strona główna / z ostatniej chwili / Wielu wystawców na RemaDays 2010
Ostatnie wydanie


Drukarnie cyfrowe
Oferta urzšdzen do obróbki po druku
Drukarnie dziełowe w Polsce
Opakowania i etykiety - oferta materiałów
Producenci opakowań i etykiet
Opakowania i etykiety - oferta urzšdzeń
Oferta systemów CtP
Płyty i materiały do przygotowalni
Workflow i oprogramowanie
Materiały: wielki format i druk cyfrowy
Druk cyfrowy i wielofunkcyjny – urzšdzenia
Materiały do druku cyfrowego
Urzšdzenia wielkoformatowe
Finansowanie w poligrafii

Eurographic Press
Z ostatniej chwili / personalia
Wielu wystawców na RemaDays 2010
11 grudzień 2009, 09:27:15

W targach reklamy RemaDays 2010 weźmie udział rekordowa liczba ponad 500 wystawców z Polski i zagranicy. Na 15 tys. m2 powierzchni wystawowej warszawskiego Centrum Expo XXI zaprezentują się firmy oferujące upominki, reklamę wewnętrzną i zewnętrzną oraz technologie reklamowe. Targi odbędą się w dniach 27-29 stycznia 2010.
Ten wynik to wyraz mądrości i dalekowzroczności obecnych tu firm z branży - mówi Sławomir Giefing, prezes GJC Intermedia, organizatora targów – Kiedy kryzys się skończy, najlepsze pozycje na rynku zajmą ci, którzy w jego trakcie nie tylko utrzymali starych, ale przede wszystkim pozyskali nowych klientów. Praktycy potwierdzają, że w sektorze b2b najważniejsza jest osobista relacja z klientem. Dlatego targi będące narzędziem do budowania tych relacji zawsze będą miały przewagę nad innymi działaniami marketingowymi.
W tej edycji wprowadzono nowy, czytelny podział prezentujących się firm na trzy sektory: Out&Indoor, Gifts i Technology pozwalający odwiedzającym na łatwe odszukanie interesującej ich oferty. Zastosowano udogodnienia komunikacyjne w postaci powiększonego o 300 miejsc parkingu w obrębie hal wystawowych oraz dodatkowego parkingu buforowego w bliskiej odległości z dowozem na teren wystawy bezpłatnym autobusem. Nowością są też „strefy odpoczynku”, w których będzie można nie tylko odpocząć i posilić się, ale przede wszystkim w miłej atmosferze, przy kawie podtrzymać istniejące lub nawiązać nowe nieformalne kontakty.
Opracowano na podstawie informacji organizatora
zamkinij
IFRA
                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Katalog

Muller Martini
BOGUCKA
BIENNALE PLAKATU 2010
© Copyright 2006 by POLIGRAFIKA | Design by POLISH-DESIGN.COM